| Brand Name: | Luma |
| Model Number: | BO1-H-2KU-650 / BO1-B-2KU-650 / BO1-S-2KU-650 / BO1-R-2KU-650/ |
| MOQ: | 4 |
| Price: | USD 6.42 brake /USD 6.13 side brake/USD 5.28 Swivel/USD 4.81 Rigid |
| Payment Terms: | L/C,wechat,alipay |
| Supply Ability: | 100000 |
Chemical and Corrosion Resistance: PU is resistant to oils, water, and many common chemicals, and it maintains performance in humid or corrosive environments.
| Braking/Activation/Orientation | Braking / Swivel / Fixed |
|---|---|
| Size | 6 inches |
| Wheel Material | PU (Polyurethane) |
| Base Plate Support Material | Q235 |
| Bearing | 6202 Bearing |
| Installation Height | 190 mm |
| Base Plate Size | 115 × 100 mm |
| Hole Distance | 82 × 72 mm |
| Box Size | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()