| Merknaam: | Luma |
| Modelnummer: | BO1-H-2KU-650 / BO1-B-2KU-650 / BO1-S-2KU-650 / BO1-R-2KU-650/ |
| MOQ: | 4 |
| Prijs: | USD 6.42 brake /USD 6.13 side brake/USD 5.28 Swivel/USD 4.81 Rigid |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, wechat, alipay |
| Leveringscapaciteit: | 100000 |
Chemische en corrosiebestendigheid: PU is bestand tegen oliën, water en veel voorkomende chemicaliën, en behoudt zijn prestaties in vochtige of corrosieve omgevingen.
| Remmen/Activering/Oriëntatie | Remmen / Zwenken / Vast |
|---|---|
| Maat | 6 inch |
| Wielmateriaal | PU (Polyurethaan) |
| Materiaal Ondersteuning Voetplaat | Q235 |
| Lager | 6202 Lager |
| Installatiehoogte | 190 mm |
| Afmetingen Voetplaat | 115 × 100 mm |
| Afstand Gaten | 82 × 72 mm |
| Afmetingen Doos | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()