| Επωνυμία Μάρκας: | Luma |
| Αριθμός μοντέλου: | BO1-H-2KU-650 / BO1-B-2KU-650 / BO1-S-2KU-650 / BO1-R-2KU-650/ |
| MOQ: | 4 |
| Τιμή: | USD 6.42 brake /USD 6.13 side brake/USD 5.28 Swivel/USD 4.81 Rigid |
| Όροι πληρωμής: | L/C,wechat,alipay |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100000 |
Αντοχή σε Χημικά και Διάβρωση: Το PU είναι ανθεκτικό σε λάδια, νερό και πολλά κοινά χημικά, και διατηρεί την απόδοσή του σε υγρά ή διαβρωτικά περιβάλλοντα.
| Φρενάρισμα/Ενεργοποίηση/Προσανατολισμός | Φρένο / Περιστρεφόμενο / Σταθερό |
|---|---|
| Μέγεθος | 6 ίντσες |
| Υλικό Τροχού | PU (Πολυουρεθάνη) |
| Υλικό Υποστήριξης Πλάκας Βάσης | Q235 |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν 6202 |
| Ύψος Εγκατάστασης | 190 mm |
| Μέγεθος Πλάκας Βάσης | 115 × 100 mm |
| Απόσταση Οπών | 82 × 72 mm |
| Μέγεθος Κιβωτίου | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()