| Marka Adı: | Luma |
| Model Numarası: | BO1-H-2KU-650 / BO1-B-2KU-650 / BO1-S-2KU-650 / BO1-R-2KU-650/ |
| Adedi: | 4 |
| Fiyat: | USD 6.42 brake /USD 6.13 side brake/USD 5.28 Swivel/USD 4.81 Rigid |
| Ödeme Koşulları: | L/C, wechat, alipay |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 |
Kimyasal ve Korozyon Direnci: PU, yağlara, suya ve birçok yaygın kimyasala karşı dayanıklıdır ve nemli veya aşındırıcı ortamlarda performansını korur.
| Frenleme/Aktivasyon/Yönlendirme | Frenli / Döner / Sabit |
|---|---|
| Boyut | 6 inç |
| Tekerlek Malzemesi | PU (Poliüretan) |
| Taban Plakası Destek Malzemesi | Q235 |
| Rulman | 6202 Rulman |
| Montaj Yüksekliği | 190 mm |
| Taban Plakası Boyutu | 115 × 100 mm |
| Delik Mesafesi | 82 × 72 mm |
| Kutu Boyutu | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()