| Nazwa marki: | Luma |
| Numer modelu: | BO1-H-2KU-650 / BO1-B-2KU-650 / BO1-S-2KU-650 / BO1-R-2KU-650/ |
| MOQ: | 4 |
| Cena £: | USD 6.42 brake /USD 6.13 side brake/USD 5.28 Swivel/USD 4.81 Rigid |
| Warunki płatności: | Akredytywa, wechat, alipay |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 |
Odporność chemiczna i korozyjna: PU jest odporne na oleje, wodę i wiele powszechnych chemikaliów, a także utrzymuje wydajność w wilgotnych lub korozyjnych środowiskach.
| Hamowanie/Aktywacja/Orientacja | Hamowanie / Obrotowe / Stałe |
|---|---|
| Rozmiar | 6 cali |
| Materiał koła | PU (poliuretan) |
| Materiał podstawy | Q235 |
| Łożysko | Łożysko 6202 |
| Wysokość montażu | 190 mm |
| Rozmiar płyty montażowej | 115 × 100 mm |
| Rozstaw otworów | 82 × 72 mm |
| Rozmiar opakowania | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()