| Nazwa marki: | Luma |
| Numer modelu: | BO1-H-1PU-850 /BO1-B-1PU-850 /BO1-S-1PU-850 /BO1-R-1PU-850 |
| MOQ: | 4 |
| Cena £: | USD 7.68 brake /USD 7.39 side brake/USD 6.54 Swivel/USD 6.07 rigid |
| Warunki płatności: | Akredytywa, wechat, alipay |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 |
PU charakteryzuje się wysoką elastycznością, co pomaga pochłaniać wstrząsy i wibracje, poprawiając komfort jazdy i chroniąc zarówno sprzęt, jak i podłogę. Kółka PU są zaprojektowane do przenoszenia dużych obciążeń bez deformacji, co czyni je odpowiednimi do zastosowań przemysłowych i komercyjnych.
| Hamowanie/Aktywacja/Orientacja | Hamowanie/hamulec boczny / Obrotowe / Stałe |
|---|---|
| Rozmiar | 8 cali |
| Materiał Kółka | PU (Poliuretan) |
| Materiał Podstawy Mocującej | Q235 |
| Łożysko | Łożysko 6202 |
| Wysokość Montażu | 240 mm |
| Rozmiar Płyty Montażowej | 115 × 100 mm |
| Rozstaw Otworów | 82 × 72 mm |
| Rozmiar Opakowania | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()