| Merknaam: | Luma |
| Modelnummer: | BO1-H-1PU-850 /BO1-B-1PU-850 /BO1-S-1PU-850 /BO1-R-1PU-850 |
| MOQ: | 4 |
| Prijs: | USD 7.68 brake /USD 7.39 side brake/USD 6.54 Swivel/USD 6.07 rigid |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, wechat, alipay |
| Leveringscapaciteit: | 100000 |
PU heeft een hoge elasticiteit, waardoor schokken en trillingen worden geabsorbeerd, het rijcomfort wordt verbeterd en zowel de apparatuur als de vloer worden beschermd.PU-rollers zijn ontworpen om zware lasten te dragen zonder te vervormen, waardoor zij geschikt zijn voor industriële en commerciële toepassingen.
| Bremsing/activering/oriëntatie | Bremsing/zijrem / draaiend / vast |
|---|---|
| Grootte | 8 inch. |
| Materiaal van het wiel | PU (polyurethaan) |
| Ondersteuningsmateriaal van de basisplaat | Q235 |
| Lagers | 6202 Lagers |
| Installatiehoogte | 240 mm |
| Grootte van de basisplaat | 115 × 100 mm |
| Afstand van het gat | 82 × 72 mm |
| Doosgrootte | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()