| Nazwa marki: | Luma |
| Numer modelu: | BO1-H-1PU-450 / BO1-B-1PU-450 / BO1-S-1PU-450 / BO1-R-1PU-450 |
| MOQ: | 4 |
| Cena £: | USD 5.20 brake /USD 4.91 side brake/USD 4.06 Swivel/USD 3.59 rigid |
| Warunki płatności: | Akredytywa, wechat, alipay |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 |
Kółka PU są szczególnie preferowane w środowiskach, gdzie kontrola hałasu, trwałość i ochrona podłogi są ważnymi czynnikami.
| Hamowanie/Aktywacja/Orientacja | Hamowanie / Hamulec boczny/ Obrotowe / Stałe |
|---|---|
| Rozmiar | 4 cale |
| Materiał kółka | PU (Poliuretan) |
| Materiał wspornika płyty podstawy | Q235 |
| Łożysko | Łożysko 6202 |
| Wysokość montażu | 143 mm |
| Rozmiar płyty podstawy | 115 × 100 mm |
| Rozstaw otworów | 82 × 72 mm |
| Rozmiar pudełka | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()