| Επωνυμία Μάρκας: | Luma |
| Αριθμός μοντέλου: | BO1-H-1PU-850 /BO1-B-1PU-850 /BO1-S-1PU-850 /BO1-R-1PU-850 |
| MOQ: | 4 |
| Τιμή: | USD 7.68 brake /USD 7.39 side brake/USD 6.54 Swivel/USD 6.07 rigid |
| Όροι πληρωμής: | L/C,wechat,alipay |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100000 |
Το PU έχει υψηλή ελαστικότητα, η οποία βοηθά στην απορρόφηση των κλονισμών και των δονήσεων, βελτιώνοντας την άνεση οδήγησης και προστατεύοντας τόσο τον εξοπλισμό όσο και το πάτωμα.Οι ρόστες PU έχουν σχεδιαστεί για να αντέχουν βαριά φορτία χωρίς να παραμορφώνονται, καθιστώντας τους κατάλληλους για βιομηχανικές και εμπορικές εφαρμογές.
| Φρένα/Ενεργοποίηση/Κατευθύνσεις | Φρεναρίσματος / πλευρικής πέδησης / περιστρεφόμενης πέδησης / σταθερή |
|---|---|
| Μέγεθος | 8 ίντσες. |
| Υλικό τροχού | ΠΟ (πολυουρετάνιο) |
| Υλικό υποστήριξης της πλάκας βάσης | Q235 |
| Κουρέματα | 6202 Λεκάνια |
| Υψόμετρος εγκατάστασης | 240 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλάκας βάσης | 115 × 100 mm |
| Απόσταση τρύπας | 82 × 72 mm |
| Μέγεθος κουτιού | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()