| Marka Adı: | Luma |
| Model Numarası: | BO1-H-1PU-850 /BO1-B-1PU-850 /BO1-S-1PU-850 /BO1-R-1PU-850 |
| Adedi: | 4 |
| Fiyat: | USD 7.68 brake /USD 7.39 side brake/USD 6.54 Swivel/USD 6.07 rigid |
| Ödeme Koşulları: | L/C, wechat, alipay |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 |
PU, şok ve titreşimleri emmeye yardımcı olan yüksek elastikiyete sahiptir, sürüş konforunu iyileştirir ve hem ekipmanı hem de zemini korur. PU tekerlekler deforme olmadan ağır yükleri desteklemek üzere tasarlanmıştır, bu da onları endüstriyel ve ticari uygulamalar için uygun hale getirir.
| Frenleme/Aktivasyon/Yönlendirme | Frenleme/yan fren / Döner / Sabit |
|---|---|
| Boyut | 8 inç |
| Tekerlek Malzemesi | PU (Poliüretan) |
| Taban Plakası Destek Malzemesi | Q235 |
| Rulman | 6202 Rulman |
| Kurulum Yüksekliği | 240 mm |
| Taban Plakası Boyutu | 115 × 100 mm |
| Delik Mesafesi | 82 × 72 mm |
| Kutu Boyutu | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()