| Merknaam: | Luma |
| Modelnummer: | BO1-H-2KU-550 /BO1-B-2KU-550/ BO1-S-2KU-550 /BO1-R-2KU-550 |
| MOQ: | 4 |
| Prijs: | USD 5.85brake /USD5.57 side brake/USD4.71Swivel/USD 4.24 Rigid |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, wechat, alipay |
| Leveringscapaciteit: | 100000 |
| Remmen/Activering/Oriëntatie | Remmen / Zwenken / Vast |
|---|---|
| Maat | 5 inch |
| Wielmateriaal | PU (Polyurethaan) |
| Materiaal Ondersteuning Voetplaat | Q235 |
| Lager | 6202 Lager |
| Installatiehoogte | 165 mm |
| Afmeting Voetplaat | 115 × 100 mm |
| Afstand Gaten | 82 × 72 mm |
| Afmeting Doos | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()