| Merknaam: | Luma |
| Modelnummer: | BO1-H-1PU-450 / BO1-B-1PU-450 / BO1-S-1PU-450 / BO1-R-1PU-450 |
| MOQ: | 4 |
| Prijs: | USD 5.20 brake /USD 4.91 side brake/USD 4.06 Swivel/USD 3.59 rigid |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, wechat, alipay |
| Leveringscapaciteit: | 100000 |
PU-rollers zijn vooral favoriet in omgevingen waar geluidsbeheersing, duurzaamheid en vloerbescherming belangrijke overwegingen zijn.
| Bremsing/activering/oriëntatie | Bremsing / zijdelingse rem / draaiend / vast |
|---|---|
| Grootte | 4 inch. |
| Materiaal van het wiel | PU (polyurethaan) |
| Ondersteuningsmateriaal van de basisplaat | Q235 |
| Lagers | 6202 Lagers |
| Installatiehoogte | 143 mm |
| Grootte van de basisplaat | 115 × 100 mm |
| Afstand van het gat | 82 × 72 mm |
| Doosgrootte | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()