| Marka Adı: | Luma |
| Model Numarası: | BO1-H-1PU-450 / BO1-B-1PU-450 / BO1-S-1PU-450 / BO1-R-1PU-450 |
| Adedi: | 4 |
| Fiyat: | USD 5.20 brake /USD 4.91 side brake/USD 4.06 Swivel/USD 3.59 rigid |
| Ödeme Koşulları: | L/C, wechat, alipay |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 |
PU makaraları özellikle gürültü kontrolü, dayanıklılık ve zemin koruması önemli düşüncelerin olduğu ortamlarda tercih edilir.
| Frenleme/Etkinleştirme/Yönlendirme | Frenleme / yan frenleme / dönme / sabit |
|---|---|
| Boyut | 4 inç. |
| Tekerlek malzemesi | PU (Polyurethane) |
| Temel plaka destek malzemesi | Q235 |
| Yükleme | 6202 Yerleme |
| Kurulum Yüksekliği | 143 mm |
| Alt plaka boyutu | 115 × 100 mm |
| Çukur mesafesi | 82 × 72 mm |
| Kutu Boyutu | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()