| Επωνυμία Μάρκας: | Luma |
| Αριθμός μοντέλου: | BO1-H-1PU-450 / BO1-B-1PU-450 / BO1-S-1PU-450 / BO1-R-1PU-450 |
| MOQ: | 4 |
| Τιμή: | USD 5.20 brake /USD 4.91 side brake/USD 4.06 Swivel/USD 3.59 rigid |
| Όροι πληρωμής: | L/C,wechat,alipay |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100000 |
Οι ρόστες PU είναι ιδιαίτερα ευνοημένες σε περιβάλλοντα όπου ο έλεγχος θορύβου, η αντοχή και η προστασία του δαπέδου είναι σημαντικές σκέψεις.
| Φρένα/Ενεργοποίηση/Κατευθύνσεις | Φρένα / πλευρική φρένα / περιστροφή / σταθερή |
|---|---|
| Μέγεθος | 4 ίντσες |
| Υλικό τροχού | ΠΟ (πολυουρετάνιο) |
| Υλικό υποστήριξης της πλάκας βάσης | Q235 |
| Κουρέματα | 6202 Λεκάνια |
| Υψόμετρος εγκατάστασης | 143 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλάκας βάσης | 115 × 100 mm |
| Απόσταση τρύπας | 82 × 72 mm |
| Μέγεθος κουτιού | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()