| Επωνυμία Μάρκας: | Luma |
| Αριθμός μοντέλου: | BO1-H-2KU-550 /BO1-B-2KU-550/ BO1-S-2KU-550 /BO1-R-2KU-550 |
| MOQ: | 4 |
| Τιμή: | USD 5.85brake /USD5.57 side brake/USD4.71Swivel/USD 4.24 Rigid |
| Όροι πληρωμής: | L/C,wechat,alipay |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100000 |
| Φρενάρισμα/Ενεργοποίηση/Προσανατολισμός | Φρένο / Περιστροφικό / Σταθερό |
|---|---|
| Μέγεθος | 5 ίντσες |
| Υλικό Τροχού | PU (Πολυουρεθάνη) |
| Υλικό Υποστήριξης Πλάκας Βάσης | Q235 |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν 6202 |
| Ύψος Εγκατάστασης | 165 mm |
| Μέγεθος Πλάκας Βάσης | 115 × 100 mm |
| Απόσταση Οπών | 82 × 72 mm |
| Μέγεθος Κουτιού | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()