| Merknaam: | Luma |
| Modelnummer: | BO1-H-2KU-650 / BO1-B-2KU-650 / BO1-S-2KU-650 / BO1-R-2KU-650/ |
| MOQ: | 4 |
| Prijs: | USD 8.13 brake /USD 7.85 side brake/USD 7.002 Swivel/USD 6.53. Rigid |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, wechat, alipay |
| Leveringscapaciteit: | 100000 |
PU (polyurethaan) staat bekend om zijn uitzonderlijke duurzaamheid en slijtvastheid, waardoor het ideaal is voor gebruik op verschillende vloeroppervlakken zoals beton, hout, tapijt en plastic.
| Bremsing/activering/oriëntatie | Bremsing / draaiend / vast |
|---|---|
| Grootte | 8 inch. |
| Materiaal van het wiel | PU (polyurethaan) |
| Ondersteuningsmateriaal van de basisplaat | Q235 |
| Lagers | 6202 Lagers |
| Installatiehoogte | 240 mm |
| Grootte van de basisplaat | 115 × 100 mm |
| Afstand van het gat | 82 × 72 mm |
| Doosgrootte | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()