| Nazwa marki: | Luma |
| Numer modelu: | BO1-H-2KU-650 / BO1-B-2KU-650 / BO1-S-2KU-650 / BO1-R-2KU-650/ |
| MOQ: | 4 |
| Cena £: | USD 8.13 brake /USD 7.85 side brake/USD 7.002 Swivel/USD 6.53. Rigid |
| Warunki płatności: | Akredytywa, wechat, alipay |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 |
PU (poliuretan) znany jest ze swojej wyjątkowej trwałości i odporności na ścieranie, co czyni go idealnym do stosowania na różnych powierzchniach podłogowych, takich jak beton, drewno, wykładzina i plastik.
| Hamowanie/Aktywacja/Orientacja | Hamowanie / Obrotowe / Stałe |
|---|---|
| Rozmiar | 8 cali |
| Materiał Kółka | PU (Poliuretan) |
| Materiał Podstawy Płyty Nośnej | Q235 |
| Łożysko | Łożysko 6202 |
| Wysokość Montażu | 240 mm |
| Rozmiar Płyty Podstawy | 115 × 100 mm |
| Rozstaw Otworów | 82 × 72 mm |
| Rozmiar Opakowania | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()