| Επωνυμία Μάρκας: | Luma |
| Αριθμός μοντέλου: | BO1-H-2KU-650 / BO1-B-2KU-650 / BO1-S-2KU-650 / BO1-R-2KU-650/ |
| MOQ: | 4 |
| Τιμή: | USD 8.13 brake /USD 7.85 side brake/USD 7.002 Swivel/USD 6.53. Rigid |
| Όροι πληρωμής: | L/C,wechat,alipay |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100000 |
Η PU (πολυουρεθάνη) είναι γνωστή για την εξαιρετική αντοχή και την αντοχή της στην τριβή, καθιστώντας την ιδανική για χρήση σε διάφορες επιφάνειες δαπέδων όπως σκυρόδεμα, ξύλο, μοκέτα και πλαστικό.
| Φρενάρισμα/Ενεργοποίηση/Προσανατολισμός | Φρένο / Περιστρεφόμενο / Σταθερό |
|---|---|
| Μέγεθος | 8 ίντσες |
| Υλικό Τροχού | PU (Πολυουρεθάνη) |
| Υλικό Υποστήριξης Πλάκας Βάσης | Q235 |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν 6202 |
| Ύψος Εγκατάστασης | 240 mm |
| Μέγεθος Πλάκας Βάσης | 115 × 100 mm |
| Απόσταση Οπών | 82 × 72 mm |
| Μέγεθος Κιβωτίου | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()