| Marka Adı: | Luma |
| Model Numarası: | BO1-H-2KU-650 / BO1-B-2KU-650 / BO1-S-2KU-650 / BO1-R-2KU-650/ |
| Adedi: | 4 |
| Fiyat: | USD 8.13 brake /USD 7.85 side brake/USD 7.002 Swivel/USD 6.53. Rigid |
| Ödeme Koşulları: | L/C, wechat, alipay |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 |
PU (poliüretan), olağanüstü dayanıklılığı ve aşınmaya dayanıklılığı ile bilinir, bu nedenle beton, ahşap, halı ve plastik gibi çeşitli zemin yüzeylerinde kullanılmak için idealdir.
| Frenleme/Etkinleştirme/Yönlendirme | Fren / Döner / Sabit |
|---|---|
| Boyut | 8 inç. |
| Tekerlek malzemesi | PU (Polyurethane) |
| Temel plaka destek malzemesi | Q235 |
| Yükleme | 6202 Yerleme |
| Kurulum Yüksekliği | 240 mm |
| Alt plaka boyutu | 115 × 100 mm |
| Çukur mesafesi | 82 × 72 mm |
| Kutu Boyutu | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()