| Merknaam: | Luma |
| Modelnummer: | BO1-H-1PU-550 /BO1-B-1PU-550 /BO1-S-1PU-550 / BO1-R-1PU-550 |
| MOQ: | 4 |
| Prijs: | USD 5.70 brake /USD 5.41 side brake/USD 4.56 Swivel/USD 4.09 rigid |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, wechat, alipay |
| Leveringscapaciteit: | 100000 |
| Bremsing/activering/oriëntatie | Bremsing / draaiend / vast |
|---|---|
| Grootte | 5 inch. |
| Materiaal van het wiel | PU (polyurethaan) |
| Ondersteuningsmateriaal van de basisplaat | Q235 |
| Lagers | 6202 Lagers |
| Installatiehoogte | 165 mm |
| Grootte van de basisplaat | 115 × 100 mm |
| Afstand van het gat | 82 × 72 mm |
| Doosgrootte | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()