| Επωνυμία Μάρκας: | Luma |
| Αριθμός μοντέλου: | BO1-H-1PU-550 /BO1-B-1PU-550 /BO1-S-1PU-550 / BO1-R-1PU-550 |
| MOQ: | 4 |
| Τιμή: | USD 5.70 brake /USD 5.41 side brake/USD 4.56 Swivel/USD 4.09 rigid |
| Όροι πληρωμής: | L/C,wechat,alipay |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100000 |
| Φρένα/Ενεργοποίηση/Κατευθύνσεις | Φρένα / Στροφή / Σταθερότητα |
|---|---|
| Μέγεθος | 5 ίντσες. |
| Υλικό τροχού | ΠΟ (πολυουρετάνιο) |
| Υλικό υποστήριξης της πλάκας βάσης | Q235 |
| Κουρέματα | 6202 Λεκάνια |
| Υψόμετρος εγκατάστασης | 165 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλάκας βάσης | 115 × 100 mm |
| Απόσταση τρύπας | 82 × 72 mm |
| Μέγεθος κουτιού | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()