| Marka Adı: | Luma |
| Model Numarası: | BO1-H-1PU-550 /BO1-B-1PU-550 / BO1-S-1PU-550 / BO1-R-1PU-550 |
| Adedi: | 4 |
| Fiyat: | USD 6.11 brake /USD 5.83 side brake/USD 4.98 Swivel/USD 4.51 rigid |
| Ödeme Koşulları: | L/C, wechat, alipay |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 |
PU tekerlekler, deforme olmadan ağır yükleri desteklemek üzere tasarlanmıştır, bu da onları endüstriyel ve ticari uygulamalar için uygun hale getirir.Ağır yüklerin ve sık hareketin yaygın olduğu depolar, dağıtım merkezleri ve lojistik tesislerinde kullanım için idealdir.
| Frenleme/Aktivasyon/Yönlendirme | Frenleme / yan frenleme / Döner / Sabit |
|---|---|
| Boyut | 6 inç |
| Tekerlek Malzemesi | PU (Poliüretan) |
| Taban Plakası Destek Malzemesi | Q235 |
| Rulman | 6202 Rulman |
| Montaj Yüksekliği | 190 mm |
| Taban Plakası Boyutu | 115 × 100 mm |
| Delik Mesafesi | 82 × 72 mm |
| Kutu Boyutu | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()