| Nazwa marki: | Luma |
| Numer modelu: | BO1-H-1PU-550 /BO1-B-1PU-550 / BO1-S-1PU-550 / BO1-R-1PU-550 |
| MOQ: | 4 |
| Cena £: | USD 6.11 brake /USD 5.83 side brake/USD 4.98 Swivel/USD 4.51 rigid |
| Warunki płatności: | Akredytywa, wechat, alipay |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 |
Koła PU są zaprojektowane tak, aby wytrzymać ciężkie obciążenia bez deformacji, co czyni je odpowiednimi do zastosowań przemysłowych i handlowych.Idealne do użytku w magazynach, centrach dystrybucyjnych i obiektach logistycznych, w których często pojawiają się ciężkie ładunki i częste przemieszczanie się.
| Zatrzymanie/aktywacja/orientacja | Zatrzymanie / hamowanie boczne / obrotowe / ustawione |
|---|---|
| Wielkość | 6 cali. |
| Materiał koła | PU (poliuretanu) |
| Materiał podtrzymujący płytę podłoża | Q235 |
| łożyska | 6202 łożyska |
| Wysokość instalacji | 190 mm |
| Rozmiar płyty bazowej | 115 × 100 mm |
| Odległość do otworu | 82 × 72 mm |
| Rozmiar pudełka | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()