| Επωνυμία Μάρκας: | Luma |
| Αριθμός μοντέλου: | BO1-H-1PU-550 /BO1-B-1PU-550 / BO1-S-1PU-550 / BO1-R-1PU-550 |
| MOQ: | 4 |
| Τιμή: | USD 6.11 brake /USD 5.83 side brake/USD 4.98 Swivel/USD 4.51 rigid |
| Όροι πληρωμής: | L/C,wechat,alipay |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100000 |
Οι ρόστες PU είναι σχεδιασμένες για να αντέχουν βαριά φορτία χωρίς να παραμορφώνονται, καθιστώντας τους κατάλληλους για βιομηχανικές και εμπορικές εφαρμογές.Ιδανικό για χρήση σε αποθήκες, κέντρα διανομής και εγκαταστάσεις υλικοτεχνίας όπου τα βαριά φορτία και οι συχνές κινήσεις είναι κοινά.
| Φρένα/Ενεργοποίηση/Κατευθύνσεις | Φρενάρισμα / πλευρική φρενάρισμα / περιστρεφόμενο / σταθερό |
|---|---|
| Μέγεθος | 6 ίντσες |
| Υλικό τροχού | ΠΟ (πολυουρετάνιο) |
| Υλικό υποστήριξης της πλάκας βάσης | Q235 |
| Κουρέματα | 6202 Λεκάνια |
| Υψόμετρος εγκατάστασης | 190 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλάκας βάσης | 115 × 100 mm |
| Απόσταση τρύπας | 82 × 72 mm |
| Μέγεθος κουτιού | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()