| Merknaam: | Luma |
| Modelnummer: | BO1-H-1PU-550 /BO1-B-1PU-550 / BO1-S-1PU-550 / BO1-R-1PU-550 |
| MOQ: | 4 |
| Prijs: | USD 6.11 brake /USD 5.83 side brake/USD 4.98 Swivel/USD 4.51 rigid |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, wechat, alipay |
| Leveringscapaciteit: | 100000 |
PU zwenkwielen zijn ontworpen om zware lasten te dragen zonder te vervormen, waardoor ze geschikt zijn voor industriële en commerciële toepassingen.Ideaal voor gebruik in magazijnen, distributiecentra en logistieke faciliteiten waar zware lasten en frequente verplaatsingen gebruikelijk zijn.
| Remmen/Activering/Oriëntatie | Remmen / zijremmen / Zwenkbaar / Vast |
|---|---|
| Maat | 6 inch |
| Wielmateriaal | PU (Polyurethaan) |
| Materiaal basisplaatondersteuning | Q235 |
| Lager | 6202 Lager |
| Installatiehoogte | 190 mm |
| Afmetingen basisplaat | 115 × 100 mm |
| Afstand gaten | 82 × 72 mm |
| Afmetingen doos | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()