| Merknaam: | Luma |
| Modelnummer: | K02-H-2PA-850 / K02-S-2PA-850 /K02-R-2PA-850 |
| MOQ: | 4 |
| Prijs: | USD 11.59 brake /USD 10.06 Swivel/USD 8.10 Rigid |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, wechat, alipay |
| Leveringscapaciteit: | 100000 |
PA (polyamide) nylon is een hoogwaardig technisch kunststof dat industriële rollen met een reeks uitstekende kenmerken en voordelen biedt.
![]()
| Bremsing/activering/oriëntatie | vergrendelbaar / draaibaar / vast |
|---|---|
| Grootte | 8 inch. |
| Materiaal van het wiel | PA-nylon |
| Ondersteuningsmateriaal van de basisplaat | Q235 |
| Lagers | 6202 Lagers |
| Installatiehoogte | 242 mm |
| Grootte van de basisplaat | 138*110 mm |
| Afstand van het gat 105*80 | 105*80 |
| Doosgrootte | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
Vanwege de uitstekende alomvattende prestaties worden PA-nylon industriële rollen veel gebruikt in verschillende veeleisende omgevingen.
![]()
![]()
![]()