| Merknaam: | Luma |
| Modelnummer: | K02-H-3KU-655 / K02-S-3KU-655 / K02-R-3KU-655 |
| MOQ: | 4 |
| Prijs: | USD 13.2 brake /USD 11.67 Swivel/USD 9.71Rigid |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, wechat, alipay |
| Leveringscapaciteit: | 100000 |
PU-rollers zijn vooral favoriet in omgevingen waar geluidsbeheersing, duurzaamheid en vloerbescherming belangrijke overwegingen zijn.
![]()
| Bremsing/activering/oriëntatie | vergrendelbaar / draaibaar / vast |
|---|---|
| Grootte | 6 inch. |
| Materiaal van het wiel | PU (polyurethaan) |
| Ondersteuningsmateriaal van de basisplaat | Q235 |
| Lagers | 6202 Lagers |
| Installatiehoogte | 196 mm |
| Grootte van de basisplaat | 138*110 mm |
| Afstand van het gat 105*80 | 105*80 |
| Doosgrootte | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()