| Merknaam: | Luma |
| Modelnummer: | K02-H-3KU-455 / K02-S-3KU-455 / K02-R-3KU-455 |
| MOQ: | 4 |
| Prijs: | USD 9.94 brake /USD 8.41 Swivel/USD 6.45 Rigid |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, wechat, alipay |
| Leveringscapaciteit: | 100000 |
PU zwenkwielen worden vooral gewaardeerd in omgevingen waar geluidsbeheersing, duurzaamheid en vloerbescherming belangrijke overwegingen zijn.
| Remmen/Activering/Oriëntatie | blokkeerbaar/ Zwenkbaar / Vast |
|---|---|
| Grootte | 4 inch |
| Wielmateriaal | PU (Polyurethaan) |
| Ondersteuningsmateriaal Basisplaat | Q235 |
| Lager | 6202 Lager |
| Installatiehoogte | 145 mm |
| Afmetingen Basisplaat | 138*110mm |
| Gatafstand105*80 | 105*80 |
| Afmetingen Doos | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()