| Nazwa marki: | Luma |
| Numer modelu: | K02-H-3KU-455 / K02-S-3KU-455 / K02-R-3KU-455 |
| MOQ: | 4 |
| Cena £: | USD 9.94 brake /USD 8.41 Swivel/USD 6.45 Rigid |
| Warunki płatności: | Akredytywa, wechat, alipay |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 |
Kółka PU są szczególnie preferowane w środowiskach, gdzie ważne są kontrola hałasu, trwałość i ochrona podłogi.
| Hamowanie/Aktywacja/Orientacja | z blokadą / Obrotowe / Stałe |
|---|---|
| Rozmiar | 4 cale |
| Materiał kółka | PU (poliuretan) |
| Materiał podstawy płyty | Q235 |
| Łożysko | Łożysko 6202 |
| Wysokość montażu | 145 mm |
| Rozmiar płyty bazowej | 138*110mm |
| Rozstaw otworów 105*80 | 105*80 |
| Rozmiar opakowania | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()