| Nazwa marki: | Luma |
| Numer modelu: | K02-H-3KU-555 / K02-S-3KU-555 / K02-R-3KU-555 |
| MOQ: | 4 |
| Cena £: | USD 10.81 brake /USD 9.23 Swivel/USD 7.32 Rigid |
| Warunki płatności: | Akredytywa, wechat, alipay |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 |
Kółka PU są szczególnie preferowane w środowiskach, gdzie ważne są kontrola hałasu, trwałość i ochrona podłogi.
![]()
| Hamowanie/Aktywacja/Orientacja | blokowane/ Obrotowe / Stałe |
|---|---|
| Rozmiar | 5 cali |
| Materiał kółka | PU (poliuretan) |
| Materiał podstawy | Q235 |
| Łożysko | Łożysko 6202 |
| Wysokość montażu | 176 mm |
| Rozmiar płyty bazowej | 138*110mm |
| Rozstaw otworów 105*80 | 105*80 |
| Rozmiar pudełka | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()