| Nazwa marki: | Luma |
| Numer modelu: | K02-H-3KU-655 / K02-S-3KU-655 / K02-R-3KU-655 |
| MOQ: | 4 |
| Cena £: | USD 13.2 brake /USD 11.67 Swivel/USD 9.71Rigid |
| Warunki płatności: | Akredytywa, wechat, alipay |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 |
Rękowniki PU są szczególnie faworyzowane w środowiskach, w których ważne są kontrola hałasu, trwałość i ochrona podłogi.
![]()
| Zatrzymanie/aktywacja/orientacja | zamykalny / obrotowy / stały |
|---|---|
| Wielkość | 6 cali. |
| Materiał koła | PU (poliuretanu) |
| Materiał podtrzymujący płytę podłoża | Q235 |
| łożyska | 6202 łożyska |
| Wysokość instalacji | 196 mm |
| Rozmiar płyty bazowej | 138*110 mm |
| Odległość dziury 105*80 | 105*80 |
| Rozmiar pudełka | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()