| Επωνυμία Μάρκας: | Luma |
| Αριθμός μοντέλου: | K02-H-3KU-455 / K02-S-3KU-455 / K02-R-3KU-455 |
| MOQ: | 4 |
| Τιμή: | USD 9.94 brake /USD 8.41 Swivel/USD 6.45 Rigid |
| Όροι πληρωμής: | L/C,wechat,alipay |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100000 |
Οι τροχοί PU προτιμώνται ιδιαίτερα σε περιβάλλοντα όπου ο έλεγχος θορύβου, η ανθεκτικότητα και η προστασία δαπέδου είναι σημαντικές εκτιμήσεις.
| Φρενάρισμα/Ενεργοποίηση/Προσανατολισμός | κλειδωμένο/ Περιστρεφόμενο / Σταθερό |
|---|---|
| Μέγεθος | 4 ίντσες |
| Υλικό Τροχού | PU (Πολυουρεθάνη) |
| Υλικό Υποστήριξης Πλάκας Βάσης | Q235 |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν 6202 |
| Ύψος Εγκατάστασης | 145 mm |
| Μέγεθος Πλάκας Βάσης | 138*110mm |
| Απόσταση Τρυπών105*80 | 105*80 |
| Μέγεθος Κουτιού | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()