| Marka Adı: | Luma |
| Model Numarası: | K02-H-3KU-455 / K02-S-3KU-455 / K02-R-3KU-455 |
| Adedi: | 4 |
| Fiyat: | USD 9.94 brake /USD 8.41 Swivel/USD 6.45 Rigid |
| Ödeme Koşulları: | L/C, wechat, alipay |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 |
PU tekerlekler, özellikle gürültü kontrolü, dayanıklılık ve zemin korumasının önemli olduğu ortamlarda tercih edilir.
| Frenleme/Aktivasyon/Yönlendirme | kilitlenebilir/ Döner / Sabit |
|---|---|
| Boyut | 4 inç |
| Tekerlek Malzemesi | PU (Poliüretan) |
| Taban Plakası Destek Malzemesi | Q235 |
| Rulman | 6202 Rulman |
| Montaj Yüksekliği | 145 mm |
| Taban Plakası Boyutu | 138*110mm |
| Delik Mesafesi105*80 | 105*80 |
| Kutu Boyutu | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()