| Nazwa marki: | Luma |
| Numer modelu: | POMARAŃCZOWY-001 |
| MOQ: | 4 |
| Cena £: | USD 40 .2 brake /USD 37.8 Swivel/USD 36.6 Rigid |
| Warunki płatności: | Akredytywa, wechat, alipay |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 |
| Nazwa marki | Luma |
|---|---|
| Usługi dodatkowe | Usługi OEM i ODM |
| Rozmiar płyty | 135*110 |
| Odległość między otworami | 100*81 |
| Średnica otworu | 13 mm |
| Materiał koła | Gęsty, stały, silny nylon |
| Średnica koła | 80 mm |
| Szerokość koła | 50 mm |
| Wysokość instalacji | 130 mm |
| Pojemność ładunkowa | 1000 kg |
| Rodzaj łożyska | Łożyska podwójne |
| 7-dniowy termin realizacji zamówień próbkowych | wsparcie |
| Gwarancja | Jeden rok |
![]()