| Merknaam: | Luma |
| Modelnummer: | ORANJE-001 |
| MOQ: | 4 |
| Prijs: | USD 40 .2 brake /USD 37.8 Swivel/USD 36.6 Rigid |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, wechat, alipay |
| Leveringscapaciteit: | 100000 |
| Merknaam | Luma |
|---|---|
| Aanvullende diensten | OEM- en ODM-diensten |
| Plaatgrootte | 135*110 |
| Afstand tussen gaten | 100*81 |
| De diameter van het gat | met een breedte van niet meer dan 30 mm |
| Materiaal voor wielen | Dichte, vaste, sterke nylon |
| De diameter van het wiel | 80 mm |
| Wijdte van het wiel | 50 mm |
| Installatiehoogte | 130 mm |
| Vervoervermogen | 1000 kg |
| Tipe lager | Doppellagers |
| 7 dagen voor steekproeforders | steun |
| Garantie | Eén jaar |
![]()