| Επωνυμία Μάρκας: | Luma |
| Αριθμός μοντέλου: | ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ-001 |
| MOQ: | 4 |
| Τιμή: | USD 40 .2 brake /USD 37.8 Swivel/USD 36.6 Rigid |
| Όροι πληρωμής: | L/C,wechat,alipay |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100000 |
| Μάρκα | Luma |
|---|---|
| Πρόσθετες υπηρεσίες | Υπηρεσίες OEM ODM |
| Μέγεθος Πλάκας | 135*110 |
| Απόσταση οπών | 100*81 |
| Διάμετρος οπής | 13 mm |
| Υλικό ρόδας | Πυκνό Στερεό Ισχυρό Νάιλον |
| Διάμετρος ρόδας | 80 mm |
| Πλάτος ρόδας | 50 mm |
| Ύψος εγκατάστασης | 130 mm |
| Χωρητικότητα φορτίου | 1000 kg |
| Τύπος ρουλεμάν | Διπλά ρουλεμάν |
| Χρόνος παράδοσης 7 ημερών για παραγγελίες δειγμάτων | υποστήριξη |
| Εγγύηση | Ένα έτος |
![]()