| Marka Adı: | Luma |
| Model Numarası: | K02-H-3KU-655 / K02-S-3KU-655 / K02-R-3KU-655 |
| Adedi: | 4 |
| Fiyat: | USD 13.2 brake /USD 11.67 Swivel/USD 9.71Rigid |
| Ödeme Koşulları: | L/C, wechat, alipay |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 |
PU makaraları özellikle gürültü kontrolü, dayanıklılık ve zemin koruması önemli düşüncelerin olduğu ortamlarda tercih edilir.
![]()
| Frenleme/Etkinleştirme/Yönlendirme | Kilitlenebilir / Döner / Sabit |
|---|---|
| Boyut | 15 santim. |
| Tekerlek malzemesi | PU (Polyurethane) |
| Temel plaka destek malzemesi | Q235 |
| Yükleme | 6202 Yerleme |
| Kurulum Yüksekliği | 196 mm |
| Alt plaka boyutu | 138*110mm |
| Delik mesafesi 105*80 | 105*80 |
| Kutu Boyutu | 40 × 28,5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()