| Επωνυμία Μάρκας: | Luma |
| Αριθμός μοντέλου: | K02-H-3KU-655 / K02-S-3KU-655 / K02-R-3KU-655 |
| MOQ: | 4 |
| Τιμή: | USD 13.2 brake /USD 11.67 Swivel/USD 9.71Rigid |
| Όροι πληρωμής: | L/C,wechat,alipay |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100000 |
Οι τροχοί PU προτιμώνται ιδιαίτερα σε περιβάλλοντα όπου ο έλεγχος θορύβου, η ανθεκτικότητα και η προστασία του δαπέδου είναι σημαντικές εκτιμήσεις.
![]()
| Φρενάρισμα/Ενεργοποίηση/Προσανατολισμός | ασφαλιζόμενο/ Περιστρεφόμενο / Σταθερό |
|---|---|
| Μέγεθος | 6 ίντσες |
| Υλικό Τροχού | PU (Πολυουρεθάνη) |
| Υλικό Υποστήριξης Πλάκας Βάσης | Q235 |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν 6202 |
| Ύψος Εγκατάστασης | 196 mm |
| Μέγεθος Πλάκας Βάσης | 138*110mm |
| Απόσταση Οπών105*80 | 105*80 |
| Μέγεθος Κουτιού | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()