| Brand Name: | Luma |
| Model Number: | ORANGE-001 |
| MOQ: | 4 |
| Price: | USD 40 .2 brake /USD 37.8 Swivel/USD 36.6 Rigid |
| Payment Terms: | L/C,wechat,alipay |
| Supply Ability: | 100000 |
| Brand Name | Luma |
|---|---|
| Additional services | OEM ODM services |
| Plate Size | 135*110 |
| Hole spacing | 100*81 |
| Hole diameter | 13 mm |
| Wheel material | Dense Solid Strong Nylon |
| Wheel diameter | 80 mm |
| Wheel width | 50 mm |
| Installation height | 130 mm |
| Load capacity | 1000 kg |
| Bearing type | Dual bearings |
| 7-day lead time for sample orders | support |
| Warranty | One year |