| Marka Adı: | Luma |
| Model Numarası: | TURUNCU-001 |
| Adedi: | 4 |
| Fiyat: | USD 40 .2 brake /USD 37.8 Swivel/USD 36.6 Rigid |
| Ödeme Koşulları: | L/C, wechat, alipay |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 |
| Marka Adı | Luma |
|---|---|
| Ek hizmetler | OEM ODM hizmetleri |
| Plaka Boyutu | 135*110 |
| Delik aralığı | 100*81 |
| Delik çapı | 13 mm |
| Tekerlek malzemesi | Yoğun Katı Güçlü Naylon |
| Tekerlek çapı | 80 mm |
| Tekerlek genişliği | 50 mm |
| Montaj yüksekliği | 130 mm |
| Yük kapasitesi | 1000 kg |
| Rulman tipi | Çift rulmanlar |
| Numune siparişleri için 7 günlük teslim süresi | destek |
| Garanti | Bir yıl |