| Merknaam: | Luma |
| Modelnummer: | ORANJE-001 |
| MOQ: | 4 |
| Prijs: | USD 40 .2 brake /USD 37.8 Swivel/USD 36.6 Rigid |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, wechat, alipay |
| Leveringscapaciteit: | 100000 |
| Merknaam | Luma |
|---|---|
| Aanvullende diensten | OEM ODM diensten |
| Plaatmaat | 135*110 |
| Gatafstand | 100*81 |
| Gatdiameter | 13 mm |
| Wielmateriaal | Dicht massief sterk nylon |
| Wieldiameter | 80 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Installatiehoogte | 130 mm |
| Laadcapaciteit | 1000 kg |
| Lagertype | Dubbele lagers |
| 7 dagen levertijd voor monsterbestellingen | ondersteuning |
| Garantie | Eén jaar |