| Nazwa marki: | Luma |
| Numer modelu: | BO1-H-2KU-450 BO1-B-2KU-450 BO1-S-2KU-450 BO1-R-2KU-450 |
| MOQ: | 4 |
| Cena £: | USD 5.85brake /USD5.57 side brake/USD4.71Swivel/USD 4.24 Rigid |
| Warunki płatności: | Akredytywa, wechat, alipay |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 |
| Hamowanie/Aktywacja/Orientacja | Hamowanie / Obrotowe / Stałe |
|---|---|
| Rozmiar | 4 cale |
| Materiał kółka | PU (Poliuretan) |
| Materiał podstawy | Q235 |
| Łożysko | Łożysko 6202 |
| Wysokość montażu | 143 mm |
| Rozmiar płyty montażowej | 115 × 100 mm |
| Rozstaw otworów | 82 × 72 mm |
| Rozmiar opakowania | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()