| Nazwa marki: | Luma |
| Numer modelu: | A2-H4-H |
| MOQ: | 6 |
| Cena £: | USD 9.88 |
| Warunki płatności: | TT/Wechat/Alipay/ |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 000/rok |
Wyroby z poliuretanu (PU) ze stali przeznaczone do magazynowania i logistyki, zaprojektowane do dźwigania ciężkich ładunków bez deformacji w zastosowaniach przemysłowych i handlowych.
| Pojemność ładunkowa | 250 kg |
| Rodzaje | Zwijanie, sztywne, zamykające się |
| Centrum koła | Stalowe |
| Twardość | 95-97 |
| Materiał koła | Polyuretan |
| Kolor | Czerwony/biały |
| Uwaga: | 5 mm |
| MOQ | 4 sztuk |
| Szerokość uchwytu | 63 mm |
| Płyty stalowe | Wyroby z stali walcowanej |
| Obsługa powierzchni | Elektroliterowanie |
| Model | A2-H4-H |