| Marka Adı: | Luma |
| Model Numarası: | BO1-H-2KU-450 BO1-B-2KU-450 BO1-S-2KU-450 BO1-R-2KU-450 |
| Adedi: | 4 |
| Fiyat: | USD 5.85brake /USD5.57 side brake/USD4.71Swivel/USD 4.24 Rigid |
| Ödeme Koşulları: | L/C, wechat, alipay |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 |
| Frenleme/Aktivasyon/Yönlendirme | Frenleme / Döner / Sabit |
|---|---|
| Boyut | 4 inç |
| Tekerlek Malzemesi | PU (Poliüretan) |
| Taban Plakası Destek Malzemesi | Q235 |
| Rulman | 6202 Rulman |
| Montaj Yüksekliği | 143 mm |
| Taban Plakası Boyutu | 115 × 100 mm |
| Delik Mesafesi | 82 × 72 mm |
| Kutu Boyutu | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()