| Merknaam: | Luma |
| Modelnummer: | A2-H4-H |
| MOQ: | 6 |
| Prijs: | USD 9.88 |
| Betalingsvoorwaarden: | TT/Wechat/Alipay/ |
| Leveringscapaciteit: | 500.000/jaar |
Stalen polyurethaanplaten (PU) rollen ontworpen voor magazijnen en logistieke faciliteiten, ontworpen om zware lasten te dragen zonder vervorming voor industriële en commerciële toepassingen.
| Vervoervermogen | 250 kg |
| Soorten | Draaibaar, stijf, afsluitend Draaibaar |
| Centrum van het wiel | Staal |
| Hardheid | 95 tot en met 97 |
| Materiaal van het wiel | Polyurethaan |
| Kleur | Rood/wit |
| Beugel & plaat | 5 mm |
| MOQ | 4 stuks |
| Breedte van de beugel | 63 mm |
| Staalplaat | gewalst staal |
| Oppervlaktebehandeling | Elektroplatering |
| Model | A2-H4-H |