| Επωνυμία Μάρκας: | Luma |
| Αριθμός μοντέλου: | K02-H-3KU-855 / K02-S-3KU-855 / K02-R-3KU-855 |
| MOQ: | 4 |
| Τιμή: | USD 15.86 brake /USD 14.33 Swivel/USD 12.37Rigid |
| Όροι πληρωμής: | L/C,wechat,alipay |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100000 |
Οι τροχοί PU προτιμώνται ιδιαίτερα σε περιβάλλοντα όπου ο έλεγχος θορύβου, η ανθεκτικότητα και η προστασία του δαπέδου είναι σημαντικές εκτιμήσεις.
![]()
| Φρενάρισμα/Ενεργοποίηση/Προσανατολισμός | ασφαλιζόμενο/ Περιστρεφόμενο / Σταθερό |
|---|---|
| Μέγεθος | 8 ίντσες |
| Υλικό τροχού | PU (Πολυουρεθάνη) |
| Υλικό στήριξης πλάκας βάσης | Q235 |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν 6202 |
| Ύψος εγκατάστασης | 242 mm |
| Μέγεθος πλάκας βάσης | 138*110mm |
| Απόσταση οπών 105*80 | 105*80 |
| Μέγεθος κουτιού | 40 × 28.5 × 25 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()