| Επωνυμία Μάρκας: | Luma |
| Αριθμός μοντέλου: | K02-H-3KU-455 / K02-S-3KU-455 / K02-R-3KU-455 |
| MOQ: | 4 |
| Τιμή: | USD 9.94 brake /USD 8.41 Swivel/USD 6.45 Rigid |
| Όροι πληρωμής: | L/C,wechat,alipay |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100000 |
Τροχοί Πολυουρεθάνης (PU) Υψηλής Απόδοσης:
Εξαιρετική Αντοχή στην Τριβή: Οι τροχοί PU είναι εξαιρετικά ανθεκτικοί και ανθεκτικοί στη φθορά, προσφέροντας πολύ μεγαλύτερη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με τους τυπικούς τροχούς από καουτσούκ ή πλαστικό.
Ανώτερη Προστασία Δαπέδου: Δεν αφήνουν σημάδια και δεν λεκιάζουν, προστατεύουν ευαίσθητα δάπεδα όπως εποξειδικά, γυαλισμένο σκυρόδεμα και ξύλο από γρατζουνιές και σημάδια.
Ομαλή & Αθόρυβη Λειτουργία: Η υψηλή ελαστικότητα παρέχει εξαιρετική απορρόφηση κραδασμών και χαμηλή αντίσταση κύλισης, μειώνοντας τον θόρυβο και την κόπωση του χειριστή.
| Φρενάρισμα/Ενεργοποίηση/Προσανατολισμός | κλειδωτό/ Περιστρεφόμενο / Σταθερό |
|---|---|
| Μέγεθος | 4 ίντσες |
| Υλικό Τροχού | PU (Πολυουρεθάνη) |
| Υλικό Βάσης Στήριξης | Q235 |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν 6202 |
| Ύψος Εγκατάστασης | 145 mm |
| Μέγεθος Βάσης | 138*110mm |
| Απόσταση Οπών105*80 | 105*80 |
| Μέγεθος Κιβωτίου | 40 × 28.5 × 25 cm |