| Merknaam: | Luma |
| Modelnummer: | A1-H4-G |
| MOQ: | 4 |
| Prijs: | USD 8.6 |
| Betalingsvoorwaarden: | TT/Wechat/Alipay/ |
| Leveringscapaciteit: | 500.000/jaar |
![]()
| Vervoervermogen | 250 kg |
| Soorten | Draaibaar, stijf, afsluitend Draaibaar |
| Centrum van het wiel | Staal |
| Hardheid | 95 tot en met 97 |
| Materiaal van het wiel | Polyurethaan |
| Kleur | Rood/wit |
| Beugel & plaat | 5 mm |
| MOQ | 4 stuks |
| Breedte van de beugel | 63 mm |
| Staalplaat | Warmgewalst staal |
| Oppervlaktebehandeling | Elektroplatering |
| Model | A1-H4-G |