| Marka Adı: | Luma |
| Model Numarası: | BO1-H-1PP-450 |
| Adedi: | 4 |
| Fiyat: | USD 1-3 |
| Ödeme Koşulları: | T/T,/Wechat/Alipay |
| Tedarik Yeteneği: | 10000 |
Sağlam 6202 rulmanlara ve 143 mm montaj yüksekliğine sahip profesyonel sınıf endüstriyel tekerlekler. Depolama, lojistik, süpermarket arabaları ve otel ekipmanlarında ağır yük uygulamaları için tasarlanmıştır.
| Model | BO1 |
|---|---|
| Frenleme/Yönlendirme | Frenli |
| Tekerlek Boyutu | 3"/4"/5"/6" inç |
| Tekerlek Malzemesi | PP /PU/TRP/PA/PVC/Kauçuk |
| Rulman | 6202 Rulman |
| Montaj Yüksekliği | 143mm |
| Taban Plakası Boyutu | 115×100mm |
| Delik Mesafesi | 82×72mm |
| Paketleme | Kutu başına 10 /12 adet (40×28.5×25cm) |
Özel Uygulamalar İçin Farklı Göbek Tipleri
Galvanizli Çelik Levha Braket
Mükemmel pas direncine sahip galvanizli çelik levhadan üretilmiştir. Korozyon korumasının önemli olduğu dış mekan veya nemli ortamlarda yaygın olarak kullanılır.
Paslanmaz Çelik Braket
Üstün korozyon direnci ve olağanüstü dayanıklılık için yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir. Zorlu endüstriyel uygulamalar ve gıda işleme ortamları için idealdir.
Ağır Hizmet Tekerlekleri
Uygulamalar: Ağır endüstriyel ekipmanlar, liman vinçleri, inşaat makineleri, büyük depolama sistemleri, havacılık yer destek ekipmanları.
Orta Hizmet Tekerlekleri
Uygulamalar: Fabrika arabaları, depo lojistiği, catering ekipmanları, orta ölçekli makineler, ofis mobilyaları.
Hafif Hizmet Tekerlekleri
Uygulamalar: Düz iç mekan zeminleri, hafif ekipmanlar, konut kullanımı.
![]()
![]()
![]()
![]()