| Επωνυμία Μάρκας: | Luma |
| Αριθμός μοντέλου: | BO1-H-1PP-450 |
| MOQ: | 4 |
| Τιμή: | USD 1-3 |
| Όροι πληρωμής: | T/T,/Wechat /Alipay |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 10000 |
Επαγγελματικοί βιομηχανικοί τροχοί με στιβαρά ρουλεμάν 6202 και ύψος εγκατάστασης 143mm. Σχεδιασμένοι για εφαρμογές βαρέως φορτίου σε αποθήκες, logistics, καρότσια σούπερ μάρκετ και εξοπλισμό ξενοδοχείων.
| Μοντέλο | BO1 |
|---|---|
| Φρένο/Προσανατολισμός | Φρένο |
| Μέγεθος τροχού | 3"/4"/5"/6" ίντσες |
| Υλικό τροχού | PP /PU/TRP/PA/PVC/Λάστιχο |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν 6202 |
| Ύψος εγκατάστασης | 143mm |
| Μέγεθος πλάκας βάσης | 115×100mm |
| Απόσταση οπών | 82×72mm |
| Συσκευασία | 10 /12 μονάδες ανά κουτί (40×28.5×25cm) |
Διαφορετικοί τύποι πυρήνα για συγκεκριμένες εφαρμογές
Βραχίονας από γαλβανισμένη χαλύβδινη πλάκα
Κατασκευασμένος από γαλβανισμένη χαλύβδινη πλάκα που προσφέρει εξαιρετική αντοχή στη σκουριά. Συνήθως χρησιμοποιείται σε εξωτερικά ή υγρά περιβάλλοντα όπου η προστασία από τη διάβρωση είναι απαραίτητη.
Βραχίονας από ανοξείδωτο χάλυβα
Κατασκευασμένος από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο χάλυβα για ανώτερη αντοχή στη διάβρωση και εξαιρετική ανθεκτικότητα. Ιδανικός για απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές και περιβάλλοντα επεξεργασίας τροφίμων.
Τροχοί βαρέως τύπου
Εφαρμογές: Βιομηχανικός εξοπλισμός βαρέως τύπου, γερανοί λιμανιών, μηχανήματα κατασκευών, μεγάλα συστήματα αποθήκευσης, υποστήριξη εδάφους αεροδιαστημικής.
Τροχοί μεσαίας χρήσης
Εφαρμογές: Καρότσια εργοστασίων, logistics αποθηκών, εξοπλισμός catering, μεσαία μηχανήματα, έπιπλα γραφείου.
Τροχοί ελαφριάς χρήσης
Εφαρμογές: Λεία εσωτερικά δάπεδα, ελαφρύς εξοπλισμός, οικιακή χρήση.
![]()
![]()
![]()
![]()